בריאות האישה

חווה חרדות במהלך הריון, דיכאון אחרי לידה, או אובססיות אחרי לידה? חווית אובדן הריון? מתמודדת עם מגוון סימפטומים גופניים שמשפיעים עלייך גופנית ורגשית? צוות המומחיות שלנו ישמחו לתת לך מענה טיפולי מותאם בנושאים סביב מעגל הפריון, אתגרים גופניים וטראומה.

תוכן העניינים

טיפול מותאם לנשים

נשים שונות מגברים. זה ברור לגמרי. ועם זאת במשך שנים הרפואה התבססה על מחקרים שנערכו על גברים כי נשים היו מועמדות פחות "מבוקרות" לניסויים בשל השינויים ההורמונליים המאפיינים אותן. בשנים האחרונות יש סופסוף התעוררות סביב נושא זה – והבנה שכדי לטפל בנשים בצורה מותאמת צריך לפתח שיח רפואי מגדרי ייעודי

האני מאמין בבית קוגנטיקה

אנחנו בבית קוגנטיקה מאמינים בטיפול מבוסס מחקר מותאם לצרכים – ולכן ראינו את החשיבות להתפתח ולפתח ידע בתחום של בריאות האשה. אנחנו מציעות.ים טיפול קוגניטיבי התנהגותי מותאם לצרכי נשים. טיפול שמיודע בייחודיות החוויה הנשית הן הגופנית והן החברתית ומתמקד במעגל הפריון, אתגרים גופניים וטראומה.

ההתמחות הכפולה של בית קוגנטיקה בפסיכולוגיה קלינית ובפסיכולוגיה רפואית מאפשרת למטפלות ולמטפלים אצלנו לקבל הכשרה טובה בהיבטים של בריאות האשה, לעשות אינטגרציה בין היבטים נפשיים וגופניים, ולטפל בצורה מקצועית ומותאמת.

מטפלת אשה או מטפל גבר?

אם כי רוב העיסוק בבריאות האשה מקודם יותר (באופן טבעי) על ידי נשים, אנחנו מאמינים.ות בחשיבות שילוב גברים מטפלים בתחום הטיפול בנשים לצד מטפלות נשים גם מתוך ההבנה שישנן נשים שיש להן צורך לעשות את העבודה הטיפולית מול דמות גברית, וגם כדי להפוך את היכולת להתאים טיפול מיטיבי לנשים לסטנדרט טיפולי. אנו מאמינים שצריך להקשיב לאשה שמגיעה ולהבין ממנה מי הדמות הטיפולית הנכונה עבורה, ולכן דואגים להכשיר גם מטפלות וגם מטפלים בטיפול מותאם לנשים.

מעוניינים להתחיל בשינוי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו 1-800-657-657
תוכן העניינים