בריאות האישה

חווה חרדות במהלך הריון, דיכאון אחרי לידה, או אובססיות אחרי לידה? חווית אובדן הריון? צוות מומחיות לטיפול בנושאים סביב מעגל הפריון, אתגרים גופניים וטראומה.

  • הטיפול שלנו מותאם לצרכים של נשים
  • אנחנו מתבססים על מחקרים בתחום של רפואה מיודעת מגדר
  • נשמח להתאים לך טיפול בדיוק בשבילך
תוכן העניינים

בריאות האישה

נשים שונות מגברים. זה ברור לגמרי. ועם זאת במשך שנים הרפואה התבססה על מחקרים שנערכו על גברים כי נשים היו מועמדות פחות "מבוקרות" לניסויים בשל השינויים ההורמונליים המאפיינים אותן. בשנים האחרונות יש סופסוף התעוררות סביב נושא זה – והבנה שכדי לטפל בנשים בצורה מותאמת צריך לפתח שיח רפואי מגדרי ייעודי.

אנחנו בבית קוגנטיקה מאמינים בטיפול מבוסס מחקר מותאם לצרכים – ולכן ראינו את החשיבות להתפתח ולפתח ידע בתחום של בריאות האשה. אנחנו מציעות.ים טיפול קוגניטיבי התנהגותי מותאם לצרכי נשים. טיפול שמיודע בייחודיות החוויה הנשית הן הגופנית והן החברתית ומתמקד במעגל הפריון, אתגרים גופניים וטראומה.

ההתמחות הכפולה של בית קוגנטיקה בפסיכולוגיה קלינית ובפסיכולוגיה רפואית מאפשרת למטפלות ולמטפלים אצלנו לקבל הכשרה טובה בהיבטים של בריאות האשה, לעשות אינטגרציה בין היבטים נפשיים וגופניים, ולטפל בצורה מקצועית ומותאמת.

אם כי רוב העיסוק בבריאות האשה מקודם יותר (באופן טבעי) על ידי נשים, אנחנו מאמינים.ות בחשיבות שילוב גברים מטפלים בתחום הטיפול בנשים לצד מטפלות נשים גם מתוך ההבנה שישנן נשים שיש להן צורך לעשות את העבודה הטיפולית מול דמות גברית, וגם כדי להפוך את היכולת להתאים טיפול מיטיבי לנשים לסטנדרט טיפולי.

ד"ר דני דרבי
מייסד ומנהל קליני של בית קוגנטיקה

פסיכולוג קליני מומחה מדריך ודוקטור למיניות האדם. לאורך השנים התמחה בטיפול ב OCD, הפרעות חרדה ופוסט טראומה. בשנת 2010, יחד עם פרופסור גיא דורון, זיהה תת סוג של OCD סביב מערכות יחסים (ROCD) מאז הוא עוסק במחקר ופיתוח טיפולים ל OCD בכלל ו ROCD בפרט. ד"ר דרבי הוא מייסד שותף של היחידה לחקר טורדנות כפייתית ביחסים ומייסד שותף של בית הספר לפסיכותרפיה מבוססת מחקר ומצוינות קלינית.

מעוניינים להתחיל בשינוי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו
1-800-657-657
שתף:
תוכן העניינים