החזון

מעל הכל חשוב לנו לתת טיפול מותאם ומיטבי למטופלינו. אנחנו מאמינים שטיפול כזה יכול להינתן בתוך בית מקצועי טוב. לכן, אנחנו שוקדים להוות בית המטפח את מטפליו. בית שרואה טיפול כאומנות המשלבת בין אהבת אדם, ידע מחקרי עדכני ופתיחות ללמידה מתמדת. אנו מקווים להיות בית עבורכם.ן ולסייע לכם.ן להתפתח כמטפלים.ות מוכשרים, מקצועיים בעלי אתיקה גבוהה על מנת להיטיב עם המטופלים תוך שיפור איכות חייהם ומסלולם.

בית קוגנטיקה הוקם בשנת 2006 ע"י ד"ר דני דרבי מתוך חזון של הפצת ידע עדכני ומבוסס מחקר, ולאורך השנים התפתחו בו תחומי מומחיות של טיפול בהפרעה פוסט טראומטית, הפרעה טורדנית כפייתית (דגש על ביטוייה ביחסים), חרדות, דימוי גוף ובריאות האישה.

החל משנת 2014 המרכז מוכר על ידי משרד הבריאות כמקום התמחות בפסיכולוגיה קלינית והחל משנת 2022 גם כמקום התמחות בפסיכולוגיה רפואית בהובלתה של שרה הרמתי.

כחלק מהחזון להוסיף ולפתח ידע עדכני מבוסס מחקר ומותאם למטופלים פועלת בבית קוגנטיקה יחידת מחקר בהובלתו של פרופ' גיא דורון. על מנת להנגיש את הידע הטיפולי הנצבר אצלנו הוקמה ב-2021 'הקומה השישית' – זרוע לימודית לבית קוגנטיקה, המהווה מרחב למפגש, למידה ותרבות לאנשי מקצועות הטיפול והרפואה ומנוהלת על ידי עדי כהן. זרוע זו כוללת החל מ-2023 גם את בית הספר לפסיכותרפיה מבוססת מחקר ומצוינות קלינית.

אנו רואים ערך רב בהנגשת הידע שלנו למטופלים ולמטפלים ומזמינים אתכם להצטרף לקהילה הצומחת של בית קוגנטיקה
באיזה סוג מידע תרצו להתעדכן?
מעוניינים להתחיל בשינוי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו
1-800-657-657
הרשמה לניוזלטר מטופלים
מלאו את הטופס ותקבלו מאיתנו עדכונים באופן שוטף
הרשמה לניוזלטר מטפלים
מלאו את הטופס ותקבלו מאיתנו עדכונים באופן שוטף