טיפול באינטרנט בהפרעה ספציפית

computer therapyעד לא מזמן הגישה הרווחת בפסיכולוגיה הייתה שפסיכולוג יכול לטפל בכל סוגי הבעיות. ניתן להשוות את הדבר לרופא שמטפל בבעיות עיניים, אף-אוזן-גרון, מיילד ומאחה איברים שבורים. בשנים האחרונות חל שינוי בגישה לגבי טיפולים פסיכולוגים. שינוי זה אומנם נמצא בחיתוליו בארץ, אולם כיום ניתן למצוא בישראל פסיכולוגים שבחרו להתמקד ולהתמקצע בטיפול בהפרעה או הפרעות מסוימות.

למה חשוב להגיע לפסיכולוג הבקיא בקושי שלכם?

אם אתם סובלים מבעיה ממוקדת, גם אם אתם גרים במקום שיש בו זמינות של טיפולים פסיכולוגיים, לא תמיד תוכלו למצוא פסיכולוג המתמחה בטיפול בה. במקרה הטוב, תוכלו למצוא אדם המכיר את השיטה המתאימה לטיפול בבעיה אך אינו בעל ניסיון רב בה, כך שהטיפול לא יהיה אופטימאלי. במקרה הרע לא תקבלו את הטיפול הנכון, כך שהתועלת שתצמח ממנו תהיה מעטה, ובמקרים מסוימים טיפול לא מדויק בבעיה אף עלול להזיק בדיוק כפי שטיפול רפואי לא נכון עלול להזיק.

טיפול פסיכולוגי באינטרנט – לא להתפשר על הטיפול

טיפול פסיכולוגי באינטרנט מאפשר לכם לבחור את הטיפול המתאים לכם ביותר, ולא להיות מוגבלים להיצע שבסביבתכם או להיאלץ לנסוע שעות ארוכות על מנת להגיע לפסיכולוג קליני שהינו בעל ניסיון ומומחיות בקושי עמו אתם מתמודדים. אופציה זו מועילה במיוחד לאנשים הסובלים מהפרעות ספציפיות כגון OCD, חרדה חברתית, התקפי חרדה (פאניקה), דיכאון או הפרעת חרדה כללית, ומאפשרת להם לקבל טיפול ממוקד ויעיל לקושי שלהם. למרות שטיפול באינטרנט נבחר לעיתים בשל כורח, הוא אינו נופל מטיפול "רגיל", ובהפרעות ספציפיות יש לו לעיתים יתרון על פני טיפול זה, כיוון שבמידת הצורך הוא מאפשר לפסיכולוג לראות את בית המטופל ולסייע לו בהתמודדות עם קשיים שהוא חווה שם, למשל בטיפול בניקיון כפייתי, אגרנות או בדיקות כפייתיות.

לתאום פגישת הערכה התקשר/י
1-800-657-657

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

phone

Call Now Button