פרופ' יוסף זוהר – פסיכיאטר

פרופ יוסף זוהר

פרופסור מן המניין בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, הקים וניהל את החטיבה הפסיכיאטרית
בבית החולים שיבא תל השומר. ניהל את היחידה לדיכאון עמיד במרכז בריאות הנפש בירושלים והיה המנהל בפועל של המרפאה לטיפול ב-OCD בתסדה, מיירילנד. בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, התמחה בפסיכיאטריה באוניברסיטת וושינגטון ובמרכז לבריאות הנפש בירושלים.

פרופ' זוהר כיהן בתפקידים שונים במוסדות וועדות בתחום הפסיכיאטריה, ביניהם: יו"ר המושב ל-OCD של קבוצת העבודה לטיפולים להפרעות פסיכיאטריות של האיגוד הפסיכיאטרי האמריקאי. חבר תת הוועדה בנושא OCD של ה-DSM-IV (מדריך האבחון של איגוד הפסיכיאטרים האמריקא
י) ב-1989 ויו"ר קבוצת עבודה בנושא OCD של ה- DSM 5 (2003). מייסד הוועד הבינלאומי לחרדה ו-OCD. מייסד הארגון הבינ"ל להפרעות הספקטרום האובססיבי קומפולסיבי. יו"ר הארגון הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית (1995-1998). כיהן כנשיא הקולג' האירופאי לנוירופסיכופרמקולוגיה (2010-2013). מייסד ויו"ר הקונסורציום הישראלי לפוסט טראומה (PTSD) וייעץ למשרד הביטחון בתחום זה.

עורך חבר של הWorld Journal of Biological Psychiatry-, עורך בינלאומי של ה-CNS Spectrums וחבר בוועד העורך של מספר עיתונים מדעיים כגון ה-European Neuropsychopharmacology, International Journal of Psychiatry in Clinical Practice. מחברם של למעלה מ-300 מאמרים ומחקרים בתחום הפסיכיאטריה והעורך של 16 ספרים בתחום OCD, פוסט טראומה ודיכאון עמיד.

עד שנת 2018 היה פרופסור זוהר הפסיכיאטר של מרכז קוגנטיקה. 

למידע על הסניף הקרוב התקשר/י
1-800-657-657

 

הצוות הבכיר

  • פרופ' גיא דורון

פרופ' גיא דורון

פרופסור גיא דורון הוא פסיכולוג קליני ומרצה בכיר במרכז הבינתחומי הרצליה. פרופ' דורון הינו […]

ד"ר דני דרבי

דני דרבי, מייסד ומנהל קליני של מרכז קוגנטיקה, פסיכולוג קליני מומחה מדריך ודוקטור למיניות […]

phone

 
תפריט