טיפול בהתקפי חרדה

התקפי חרדה

סובלים מהתקפי חרדה על בסיס קבוע? החרדה ממנה אתם סובלים הביאה לפגיעה של ממש באיכות החיים שלכם? מאמינים כי יש דרך מהירה להתמודד בצורה טובה יותר עם ההתקפים?

אין ספק שהחרדה היא מנגנון שיכול להיות יעיל מאוד וחשיבותו לקיום האנושי ברורה ומובנת. עם זאת, כפי שאתם כבר ודאי יודעים, ברגע שהמנגנון העדין של החרדה יוצא מאיזון, עלולות להתעורר בעיות לא מעטות שמשפיעות לרעה על איכות החיים של הסובלים מהפרעות חרדה.

פתרון לתרופות ולטיפולים שלא נגמרים

ייתכן כי התנסיתם בטיפול ארוך טווח וישנו גם סיכוי לא רע שהתנסיתם בשימוש בתרופות, וגיליתם כי הן לא עזרו בפתרון איכותי ונטול תופעות לוואי לבעיה שלכם. אם אתם מעוניינים בפתרון איכותי, מוצלח, אמין ולא פחות חשוב מכך – מהיר, הגעתם למקום הנכון. 

בקוגנטיקה, המרכז הישראלי לטיפול קוגניטיבי התנהגותי מאות מטופלים שרק מצרים על כך שלא הכירו את המרכז בשלב מוקדם יותר בחייהם מצליחים מדי שנה ללמוד איך להתמודד בצורה טובה יותר עם בעיות החרדה.

היתרונות של טיפול קוגניטיבי התנהגותי להפרעות חרדה בקוגנטיקה

במרכז פועלים אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים מתחום הפסיכולוגיה שמתמחים בתחום הפרעות החרדה ובטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT).

הטיפול הקוגניטיבי ההתנהגותי שניתן במסגרת מרכז קוגנטיקה מכוון להפרעות חרדה ממוקדות ולפיכך אפקטיבי יותר מטיפולים ממושכים ולא ממוקדים שעוסקים בעברו של המטופל ואינם מוגדרים בזמן. בניגוד לטיפולים אלו, טיפול קוגניטיבי התנהגותי נמשך לרוב בין שנים עשר לעשרים וארבעה מפגשים. מדובר על הטיפול המושלם לאלו שמעוניינים לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. טיפול CBT מלמד לשנות את הפרשנות לגירויים שמעוררים את החרדה ואת ההתנהגויות ובמקביל ללמוד דרכי התמודדות עם החרדה כשהיא מתעוררת.

במידה ואתם מעוניינים לשפר באופן משמעותי את איכות החיים שלכם ולחזור לשגרת חיים נורמטיבית ופעילה, זה הזמן ליצור עמנו קשר. אנחנו נשמח להעניק לכם שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. באפשרותכם לחייג למספר 1-800-657-657 או פשוט להשאיר את הפרטים שלכם בטופס הבא לתיאום פגישת הערכה או מידע נוסף, ונציג מטעמנו ייצור עמכם קשר בהקדם.

 

Call Now Button