אודות מרכז קוגנטיקה לטיפול CBT

האם אתם חשים חרדה?

סובלים מדיכאון או מפוסט טראומה?

מתמודדים עם OCD? אתם לא חייבים לעבור את זה לבד.

יתרה מזאת – יש מקום שיכול לעזור לכם, להקל על ההתמודדות, ואף להירפא ולנהל חיים מלאים ושמחים.

המקום הזה נקרא קוגנטיקה – המרכז הישראלי ל- CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי).

 

טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT)

מזה שנים רבות, ידוע שטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) יכול לסייע רבות בבעיות של דיכאון, חרדה, OCD, פוסט טראומה ואף קשיי שינה ודפוסי חיים מכשילים.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי, שנחקר רבות ומומלץ על ידי טובי הפסיכולוגים והפסיכיאטרים, הוא גישה ממוקדת אשר מציעה טיפול שהמטרה המרכזית שלו היא להפחית את הסימפטומים ולהשיג שיפור גדול באיכות החיים תוך פרק זמן קצר.

אם גישה זאת מעניינת אתכם ואתם חושבים שהיא עשויה להוות פתרון עבורכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם מרכז קוגנטיקה ולקבל מידע נוסף.

 

היתרון בטיפול קוגניטיבי התנהגותי הוא שהוא קצר, ממוקד ויעיל – אין צורך להשקיע זמן ממושך וכסף רב בטיפול פסיכולוגי של שנים: בטיפול CBT מתבצעת התמודדות מוצלחת עם הבעיה שבהרבה מקרים פותרת אותה תוך שבועות או חודשים ספורים.

בנוסף, הטיפול מבוסס על מחקרים עדכניים בתחום הפסיכולוגיה, וצוות המרכז דואג ללמוד ולהתעדכן במידע חדש כל הזמן, על מנת לספק למטופלים את הגישות החדשניות ביותר שזכו להצלחה במחקרים.

במרכז קוגנטיקה אנחנו שמים דגש על בחינה מעמיקה וביקורתית של יעילות הטיפול ודואגים לבחון כל העת האם מטופלינו אכן יוצאים נשכרים ממנו. אנחנו דוגלים בגישה לפיה לכל מטופל יש את הטיפול המתאים לו ביותר.

 

מתלבטים? דברו איתנו. אנחנו כאן בשבילכם

הטיפולים במרכז קוגנטיקה ניתנים על ידי אנשי מקצועי מהשורה הראשונה – פסיכולוגים ותיקים ומנוסים שעזרו כבר למאות אנשים להרגיש טוב יותר ולשפר את איכות חייהם ללא היכר.

המנהל הקליני של המרכז הוא ד"ר דני דרבי, תפסיכולוג קליני מומחה לטיפול בטראומה והפרעות חרדה. המרכז עובד בשיתוף פעולה עם פרופ' אליזבת יובן, פסיכיאטרית בכירה, מנהל מחלקה פסיכיאטרית בביה"ח איתנים.

ד"ר דרבי, פרופ' אליזבת ושאר צוות המרכז מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר היום ולקבוע פגישת ייעוץ. אין מה להפסיד – להיפך, היכולת לשפר את איכות חייכם טמונה בידיים שלכם. התקשרו עוד היום!

 

צרו איתנו קשר עוד היום:

Call Now Button