טיפול קוגניטיבי התנהגותי

מותאם לצרכים שלך

לתיאום פגישה אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

  מהו טיפול CBT

  סובלים מחרדות? פחדים? אובססיות? אתם פרפקציוניסטים? או דואגים יותר מדי? ד"ר דני דרבי מסביר מהו טיפול קוגניטיבי התנהגותי וכיצד טיפול זה יכול לסייע לכם תוך פרק זמן קצר!

  מחפש טיפול CBT?

  OCD? התקפי חרדה? פחדים? אובססיות? מחשבות טורדניות? או טראומה… תהיה הבעיה אשר תהיה, או ה'תקלה' שמשבשת את חייך – הגעת לכתובת הנכונה. אנחנו יכולים לעזור לך ו-מהר. גישת הטיפול בקוגנטיקה היא 'הגישה התכלסית' – ניגשים ישר לעיקר באופן ממוקד, ענייני וקצר. ולראיה, במרבית המקרים, הטיפול בקוגנטיקה אורך בין 12- ל-24 מפגשים. כדי להקל עליך את המסע, הקמנו שלוחות ברחבי הארץ, ולמטופלים שאינם ניידים או אלה שפונים אלינו מחו"ל, ניתן לבצע טיפולים גם באמצעות הזום.

  את קוגנטיקה, המרכז הישראלי לטיפול קוגניטיבי התנהגותי הקים, ד"ר דני דרבי, פסיכולוג קליני ודוקטור למיניות האדם. לצידו בבית קוגנטיקה מומחים מובילים בתחומם: ד"ר אליזבת יובן פסיכיאטרית בכירה ומנהלת מחלקה , פרופ' גיא דורון פסיכולוג קליני וחוקר OCD, שרה הרמתי פסיכולוגית קלינית ורפואית בכירה, ענבר פריד צאיג, פסיכולוגית קלינית ועדי כהן, פסיכולוגית רפואית ומדריכה. הצוות הבכיר שלנו חוקר, מגבש תפיסות טיפוליות חדשות, מפרסם מאמרים, מדריך ומכשיר אנשי מקצוע בארץ ובעולם. מומחיותם, מקצועיותם וחדשנותם תוכל לסייע לך לצעוד קדימה!

  התקשרו 1-800-657-657
  או מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר בהקדם

   מפיהם של המטופלים

   היום כשאני מסתכלת אחורה, אני לא מבינה איך יכלתי לחיות כך, והצער היחיד שלי הוא שלא הלכתי לטיפול מוקדם יותר, אבל אני לא שוקעת בזה אלא פשוט נהנית מהשינוי… מה שחשוב זה שאוכל לעשות את מה שאני צריכה בלי לסבול. והיום הוכחתי לעצמי שאני יכולה, ושכל מה שלימדת אותי בטיפול נשאר איתי ואני כבר יכולה להסתדר ברשות עצמי.

   החיים שלי השתנו מהקצה לקצה

   כרגע לא מתכננים הריון נוסף, אבל זה שאני יודעת שאוכל לעשות את זה בליווי ובתמיכה שלך עוזר לי להרגיש בטוחה יותר, ועכשיו אני כבר כן מאמינה שאוכל לעשות את זה שוב.

   לקריאת המכתבים המלאים לחצו כאן

   ד״ר דני דרבי
   פסיכולוג קליני מומחה ודוקטור למיניות האדם. מומחה לטיפול בטראומה. המנהל הקליני של מרכז קוגנטיקה.
   ד"ר אליזבת וצלר
   פסיכיאטרית בכירה, מנהלת מחלקת פסיכיאטרית נשים במרכז הירושלמי לבריאות הנפש (איתנים).
   שרה הרמתי
   פסיכולוגית קלינית בכירה, מומחית וחברת צוות בכירה במרכז קוגנטיקה ומרכז הל"ר לפסיכולוגיה רפואית.
   פרופ' גיא דורון
   פסיכולוג קליני ומרצה בבינתחומי הרצליה. בוגר לימודי פסיכולוגיה קלינית ו- PhD באוניברסיטת מלבורן.
   עדי כהן
   פסיכולוגית רפואית מומחית-מדריכה, מנהלת המרכז לטיפול ממוקד דימוי גוף, מנהלת שותפה בקומה השישית
   ענבר פריד צאיג
   פסיכולוגית קלינית מומחית, מנהלת המרחב הנשי

   לכל אנשי הצוות הבכיר לחצו כאן