מעוניינים להתחיל בשינוי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו
1-800-657-657

שתף:

תנאי שימוש באתר

קוגנטיקה - המרכז הישראלי לטיפול קוגניטיבי התנהגותי
תוכן העניינים

תנאי שימוש 

מעודכן ליום: 1.5.2023 

 

 1. כללי

1.1. האתר בכתובת www.cognetica.co.il (להלן: “האתר“) הוקם ומופעל על ידי החברה "בית קוגנטיקה בע"מ- מרכזי ייעוץ, טיפול, הדרכה והכשרה" ח.פ: 516504677 מכתובת השרון 14, תל אביב מיקוד: 6618507 (להלן: “החברה”). האתר כולל מידע על החברה ועל פעילותה, מאמרים מקצועיים, וכן מציע שירותים שונים לרכישה דיגיטלית של ספרות מקצועית ושל זכות להשתתפות בקורסים, סמינרים, הרצאות וסדנאות דיגיטליים, אשר חלקם אונליין וחלקם מוקלטים מראש וניתנים לצפייה מיידית (להלן: “המוצרים“). 

 

1.2. מסמך זה כולל את תנאי השימוש באתר, ומסמך מדיניות הפרטיות  מהווה חלק בלתי נפרד מתנאים אלה, ויחולו יחד על כלל הגולשים והמשתמשים בו. על ידי שימוש ו/או ביקור באתר ו/או ביצוע רכישה באתר, אתה מאשר ומסכים ללא כל הגבלה ו/או סייג לכלל תנאי השימוש המפורטים להלן, לרבות את מסמך מדיניות הפרטיות (להלן יחד: “תנאי השימוש“).

 

1.3. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ולשנות את הוראות תקנון זה מפעם לפעם על-פי שיקול דעתה הבלעדי, וזאת ללא צורך בהודעה מוקדמת. מועד תחילת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון המעודכן לראשונה, והשימוש באתר לאחר הפרסום כאמור יהיה בהתאם לתקנון המעודכן. 

 

1.4. החברה זכאית בכל עת לשנות ו/או להפסיק כל מאפיין ו/או תכונה של האתר, לרבות כל פריט תוכן המוצג במסגרתו. החברה רשאית לשנות את המוצרים הנמכרים באתר, וכן לעדכן את תוכן הספרים, הסמינרים, ההרצאות, הסדנאות והקורסים בכל עת וללא הגבלה. 

 

1.5. החברה תהיה רשאית למנוע כניסה לאתר ו/או למנוע כל פעולה בו, למי שיפר את הוראות התקנון ו/או יעשה שימוש בלתי ראוי באתר ו/או בכל תוכן המופיע בו.

 

1.6. הוראות תקנון זה מנוסחות בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ההתייחסות הינה לשני המינים כאחד. בכל מקום בו מנוסח התקנון בלשון יחיד ההתייחסות הינה ליחיד ו/או לרבים, לפי העניין. 

 

 1. הגישה לאתר

2.1. החברה מעניקה לך אישור להשתמש באתר, כמפורט להלן בתנאי שימוש אלו, בכפוף לכך ש:

2.1.1. שימושך באתר יעשה על ידך לשימוש פרטי ובהתאם למסמך זה.

2.1.2. לא תעתיק, תפיץ ותקשר כל חלק מהאתר, ללא אישור מראש ובכתב של החברה

2.1.3. לא תבצע כל שינוי בכל חלק מהאתר.

2.1.4. לא תשתמש או תיצור כל מערכת אוטומטית, בכלל זה (אך לא רק): “רובוטים”, “עכבישים”, “מחוללים”, “וירוסים” וכיוצא באלה, אשר מאפשרים או עשויים לאפשר גישה לאתר, בין היתר, באופן של משלוח בקשות לשרתי האתר בפרק זמן נתון, או כל מערכת אחרת אשר גולש רגיל וסביר לא מסוגל להפעיל.

 

2.2. בעת השימוש באתר והרכישה באתר אתה מאשר שהינך בעל כשרות משפטית ומעל גיל 18. לא ניתן לקנות ספרים ולהשתתף בהרצאות ו/או סדנאות ו/או סמינרים באתר מתחת לגיל 18. חלק מהמוצרים מיועדים לקהל מקצועי בלבד ותתבקש להציג תעודה מקצועית בעת הרכישה. אתה מצהיר כי בעת הרישום צרפת תעודה מקצועית אמיתית שניתנה לך על הישגך האקדמיים ו/או הקליניים.

 

2.3. השימוש באתר נועד למטרות פרטיות ואישיות בלבד.  מובהר כי מכירת המוצרים באתר, לרבות הרצאות, סמינרים, סדנאות וקורסים, הינה למטרות פרטיות ואישיות בלבד.

 

 1. התכנים באתר

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, יעוץ או טיפול פסיכולוגי, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר, בטרם הם פונים אל המומחה. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה רפואית מסויימת או דיעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, כראוי לתכנים בתחומי הרפואה והמשפט, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. בעת מקרה חירום פסיכולוגי / פסיכיאטרי אין להסתמך על עיצה באתר, אלא יש לפנות לפסיכיאטר / מיון פסיכיאטרי / פסיכולוג או לבית חולים לקבלת עזרה רפואית. במקרים מסויימים, שיהוי בפניה לטיפול רפואי עלול להיות מסוכן ואף קטלני.

 

 1. המוצרים הנמכרים באתר 

4.1. מגוון הסדנאות, הסמינרים, ההרצאות, הקורסים, הספרים והמוצרים השונים הנמכרים באתר עשוי להשתנות מעת לעת, על פי החלטת החברה. האתר אינו מתחייב למגוון המוצרים השונים, והוא אף יהיה רשאי לשנות את התכנים הנלמדים בסמינרים, בסדנאות, בהרצאות ובקורסים ואת מועדי המפגשים. 

 

4.2. אופן הצגת המוצרים באתר יקבע על ידי החברה מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

4.3. בהרשמה להרצאות ו/או סדנאות ו/או סמינרים ו/או קורסים אונליין – ההרשמה תהיה מותנית בהרשמה של כמות משתתפים מינימלית, על פי שיקול דעת החברה. כמות המשתתפים המקסימלית עשויה להשתנות בין המוצרים, וההרשמה תיעשה על בסיס כל הקודם זוכה. 

 

4.4. החברה תהיה רשאית להפסיק את השתתפותו של לקוח בקורס מסוים במקרה של התנהגות שאינה הולמת ו/או פוגעת בלימוד החומר ו/או באופן המפריע ליתר משתתפי הקורס, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך לנמק את החלטתה. 

 

4.5. מובהר במפורש כי כל מידע המתפרסם באתר לגבי המוצרים השונים, לרבות ההרצאות, הסמינרים, הסדנאות והקורסים, הינו בגדר מידע כללי בלבד, אינו ממצה את כל התכנים שילמדו במהלכם, ועשוי להשתנות גם לאחר הרכישה.

 

 1. המחירים באתר

5.1. מחירי המוצרים והמוצרים השונים המפורסמים באתר מתעדכנים מעת לעת. המחיר הקובע הינו המחיר המופיע במועד ביצוע ההזמנה. 

5.2. מחירי מבצע יינתנו אך ורק בתנאי שהם בתוקף במועד ההזמנה באתר, ובכפוף לזמינות המוצר במלאי. 5.3. מוצרים אשר נרכשים בהטבה כנגד מימוש של קופון / שובר אישי, יסופקו עם ההטבה בכפוף לכך שהקופון / השובר האישי בתוקף במועד ההזמנה, ובכפוף לזמינות המוצר במלאי. 

5.4. מחירי המוצרים כוללים מס ערך מוסף (מע”מ).

 

 1. הרכישה באתר

6.1. המוצרים הנמכרים באתר הינם מוצרים שונים, ובהם קורסים, סמינרים, סדנאות והרצאות שמועד התרחשותם בעתיד, וכן קורסים, סדנאות והרצאות מוקלטים, הניתנים לצפייה מיידית. 

 

6.2. בעת ביצוע הזמנה תבוצע בדיקה של פרטי אמצעי התשלום, ועם אישור ההזמנה על ידי הגורם הסולק או המתפעל את אמצעי התשלום, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה. ככל שאושרה, תירשם ההזמנה במחשבי האתר וישלח ללקוח אישור בדואר האלקטרוני על ביצוע ההזמנה. מובהר ומודגש, כי רק אישור בדבר ביצוע הזמנה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטיים, לרבות מספר ההזמנה, פרטי הלקוח ופרטי ההזמנה, יהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי החברה.

 

6.3. רישומי מחשבי המותג בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

 

6.4. המותג שומר לעצמו את הזכות לבטל ו/או שלא לתת לאדם כלשהו את הזכות לבצע רכישות באתר וזאת ללא צורך במתן נימוקים כלשהם לקבלת החלטה כאמור. 

 

6.5. ברכישת זכות השתתפות בסדנא, סמינר, קורס או הרצאה אונליין יישלח ללקוח מועדי המפגשים ופרטי ההתחברות. ברכישת זכות לצפיה בתוכן מוקלט יישלחו ללקוח פרטי הצפייה לשימוש מיידי.

 

 1. ביטול רכישה באתר 

7.1. ביטול רכישה יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) ואין באמור בהוראות תקנון זה ו/או בהוראות מדיניות הביטולים וההחזרות של החברה כדי לגרוע ממנו.

 

7.2. ניתן לבטל רכישה באתר של זכות להשתתפות בקורס ו/או הרצאה ו/או סמינר ו/או סדנא בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה ו/או מועד קבלת טופס ההרשמה, ובלבד שהביטול ייעשה 14 ימים שאינם ימי מנוחה לפחות, קודם למועד תחילת השירות. במקרה של ביטול עסקה כאמור ייגבו דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. 

 

7.3. במקרה של ביטול רכישה באתר לאחר 14 ימים מיום עשיית העסקה ו/או מועד קבלת טופס ההרשמה, יהיה זכאי הלקוח לקבלת החזר כספי בסך 50% מערך העסקה

 

7.4. בקורס דיגיטלי שמועבר און-ליין, במקרה ונעשה ביטול העסקה לאחר שהוחל השירות, ישלם הלקוח בנוסף לדמי הביטול למותג גם את החלק היחסי ממחיר העסקה בגין החלק היחסי בקורס שאותו צרך. בכל מקרה, לא תהיה אפשרות לבטל עסקה לאחר השתתפות ביותר משני מפגשים.

 

7.5. ברכישה של קורס ו/או סמינר ו/או הרצאה ו/או מוצר מצולם, לא ניתן לבטל את העסקה לאחר השימוש בפרטי הצפייה. 

 

7.6. במידה ויתברר לחברה כי היא אינה יכולה לספק את המוצר ו/או השירות ללקוח בשל נסיבות שלא ניתן היה לצפותן ו/או במקרה שהחברה בחרה לבטל קורס ו/או סדנה ו/או סמינר ו/או הרצאה על פי שיקול דעתה, תהיה החברה רשאית לבטל את הרכישה בכל מועד עד למועד הספקת השירות. במידה ובוטלה ההזמנה, כאמור לעיל, תשיב החברה ללקוח את מלוא התמורה ששילם (אם שילם) והרוכש לא יהיה זכאי לכל פיצוי בגין ביטול ההזמנה. 

 

7.7. הודעה על ביטול עסקה תיעשה על ידי הלקוח באחת מהדרכים המפורטות להלן:

7.7.1. בעל פה 

7.7.2. בדואר רשום לכתובת: השרון 14, תל אביב. מיקוד: 6618507

7.7.3. בדוא”ל לכתובת: [email protected]

 

7.8. למען הסר ספק, אי שימוש בשירות שנרכש באתר ו/או אי השתתפות בקורס ו/או הרצאה לא יהווה הודעת ביטול עסקה.

 

 1. זכויות קניין רוחני 

8.1. האתר ותכניו מסופקים כמות שהם (“AS IS”) לצרכי מתן מידע ושימושך האישי בלבד. התכנים באתר, לרבות תכני המגזין, סקירות, כתבות, מאמרים, עיצובים, גרפים, טקסטים, הסברים, שרטוטים, תצלומים, גרפיקה, תמונות, טקסטים, תוכנה, צלילים, מוסיקה, קטעי וידאו ויתר תוצרים המופיעים באתר וכן כלל החומר הלימודי שיועבר ו/או יימסר ללקוחות במסגרת המוצרים (להלן: “התכנים“) הנם רכושו (או בשימוש בהרשאה) של החברה. 

 

8.2. חל איסור לעשות שימוש בתכני האתר ובתכני המוצרים, להעתיק, להוריד, לשמור, לצלם, לשחזר, להפיץ, להעביר, לשדר, להציג, למכור, ברישיון או בדרך אחרת, לכל מטרה אחרת, ללא אישור מראש ובכתב של החברה.

 

8.3. סימני המסחר וסמלילים, לרבות של החברה, אשר מופיעים באתר, בין אם הם רשומים כסימני מסחר של החברה ובין אם לאו (כולם יקראו להלן: “סימני המסחר“), שייכים לחברה (או בשימוש בהרשאה בלבד). אין לעשות שימוש בסימני המסחר ללא אישור מראש ובכתב של החברה.

 

8.4. כל שימוש בתכנים ו/או בסימני המסחר בניגוד לאמור לעיל, מכל מין וסוג שהוא ובכל צורה, הינו אסור בתכלית, ועלול להפר חוקים שונים, הוראות זכויות יוצרים, סימני מסחר, חוקי פרטיות, חוקי פרסום וכן כל חקיקה אחרת של מדינת ישראל וכן חקיקה בינלאומית בהתאם לאמנות שעליהם חתומה עליהם מדינת ישראל. 

 

 1. קישורים לאתרים של צדדים שלישיים

9.1. האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים ושירותים של צדדים שלישיים שעימם אתה יכול ליצור קשר, לצרוך תוכן ולהוריד תכנים (להלן: “אתרי צדדים שלישיים“). אלא אם צוין אחרת, אתרים ותוכן מעין אלו מסופקים על ידי חברות שאינן שייכות, מקושרות, מאוגדות,  מסונפות או כלולות עם החברה.

 

9.2. החברה אינה תומכת, מציגה או אחראית בכל הנוגע לאתרי צדדים שלישיים כאמור לעיל, ואינה מתחייבת בנוגע לאמינות התוכן באתרי צדדים שלישיים, והיא לא תהיה אחראית בנוגע לתוכן ו/או מדיניות הפרטיות ו/או לפעילותם.

 

9.3. על ידי שימוש באתר, אתה פוטר את החברה ו/או כל גורם הקשור אליה, באופן סופי, מוחלט ובלתי חוזר, מכל אחריות כלשהי בקשר לגלישתך באתרים של צדדים שלישים.

 

 1. הגבלת אחריות

10.1. האתר והתוכן מסופקים לך “AS IS”, כמות שהם, ללא כל אחריות מכל סוג שהוא במפורש או במשתמע, לרבות אך לא רק, אחריות בנוגע לסחירות או התאמה למטרה מסוימת מלבד אחריות המובעת באופן מלא.התכנים באתר אינם מהווים עיצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי האתר Cognetica.co.il  ו/או החברה ו/או כלפי צוות הכותבים והעורכים המשתתפים בעריכתו. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.

 

10.2. תכני הקורסים ו/או ההרצאות ו/או הסמינרים ו/או סדנאות ו/או הספרים הנמכרים ו/או הנלמדים באמצעות האתר מועברים על פי מיטב הידיעה ו/או הניסיון של המרצה. השימוש בתכנים הנלמדים כאמור הינו על אחריות הלקוח בלבד והחברה לא תהיה אחראית לכל שימוש כאמור.

 

10.3. אין לראות בתכנים הנלמדים באמצעות האתר כדי ייעוץ מכל סוג שהוא, לרבות ייעוץ אישי, עסקי, מסחרי או כלכלי.

 

10.4. החברה אינה מתחייבת לתוצאה שתנבע מהשתתפות בקורסים ו/או הסמינרים ו/או ההרצאות ו/או סדנאות ו/או הספרים הנמכרים ו/או הנלמדים באמצעות האתר, והיא אינה מתחייבת להצלחה ולרכישת ידע מסוים, לקבלת הסמכה כלשהי ובוודאי שלא לשיפור המצב הכלכלי, הצלחה עסקית או אישית וכו’.

 

10.5. בבחירתך לגלוש באתר ולהשתתף בהרצאות, בסדנאות, בסמינרים ובקורסים הנמכרים באתר, אתה מצהיר בזאת במפורש על ידיעתך והסכמתך לכך שהשימוש כאמור הינו באחריותך הבלעדית.

 

10.6. החברה ו/או כל מי הפועל בשיתוף פעולה איתו ו/או מטעמו אינם מחויבים לפעילות האתר ללא הפרעות ושגיאות ו/או לתוכן ההרצאות, הסמינרים, הסדנאות והקורסים, או לכל טעות, אי דיוק, או פגם, והם לא יישאו בשום אופן או צורה בכל אחריות שהיא מכל מין וסוג שהוא, לרבות נזקים עקיפים, מקריים, מיוחדים, תוצאתיים או עונשיים, לגבי התוצאות העלולות לנבוע מהאמור לעיל, לגבי הדיוק של המידע המפורסם על ידי החברה ולגבי חוסר היכולת להשתמש במידע.

 

10.7. הפטור מאחריות כאמור חל ויחול בנוגע לכל נזק או פגיעה העלולים לנבוע או להיגרם בגין כל כישלון בביצוע טעות, שגיאה, השמטה, כשל, הפסקה בתקשורת, שיהוי, עיכוב בתקשורת, בשידור, וירוס מחשב, כשל של תשתית תקשורת, גניבה או הרס או גישה בלתי מורשית, בין אם מדובר בנזקים הנובעים מהפרת תאי השימוש, ובין אם מדובר בהתנהגות נזיקית, רשלנות או בגין כל עילת תביעה אחרת.

 

 1. פיצוי ושיפוי

11.1. בהחלטתך לגלוש באתר ובהחלטתך לרכוש מוצרים ולהשתתף בהרצאות, סמינרים, סדנאות וקורסים אתה מסכים מראש כי הינך עושה שימוש מבחירתך ועל אחריותך. אתה מתחייב בזאת לשפות ולפצות את החברה, ו/או כל גורם הקשור אליה, בגין כל טענה לנזק, חובות, הפסדים, התחייבויות, עלויות, חובות והוצאות (לרבות אך לא רק שכר טרחת עו”ד), הנובעים מאחד או יותר מן המקרים הבאים:

11.1.1. שימושך באתר ו/או במוצרים שלא כדין על ידך.

11.1.2. הפרת תנאי כלשהו מתנאי השימוש על ידך.

11.1.3. הפרת זכות של צד שלישי על ידך, לרבות אך לא רק, זכות יוצרים, זכות קניינית או זכות פרטיות. 

 

11.2. הגנה זו וחובת השיפוי תעמוד לחברה ו/או כל גורם הקשור אליה, ביחס לתנאי השימוש וביחס לאופן שימושך באתר.

 

 1. דיוור ישיר אלקטרוני ותקשורת שיווקית

12.1. בכפוף לאמור להלן, החברה תהיה רשאית לשלוח אליך מעת לעת מידע בדבר שירותיה וכן מידע ותכנים שיווקיים ופרסומיים וזאת באמצעות כל אמצעי תקשורת, לרבות, אך לא רק, דואר אלקטרוני, הודעת טקסט (SMS) וכיו”ב (להלן: “שירותי דיוור ישיר“).

 

12.2. במסגרת הרשמתך לאתר תתבקש לאשר זאת, ואישורך לכך מהווה אישור לחברה לשלוח אליך מדי פעם את המידע והתכנים האמורים.

 

12.3. יודגש, כי בכל עת תוכל לבקש מהחברה לחדול ולקבל את שירותי הדיוור האמורים באמצעות פניה בכתב לחברה בכתובת: [email protected] ​ושמך יוסר מרשימת מקבלי שירותי הדיוור כאמור, בהקדם האפשרי לאחר קבלת פנייתך.

 

 1. קישורים לאתרי אינטרנט של צד שלישי

13.1. החברה רשאית לספק מעת לעת קישורים (“לינקים”) אל או מאת אתרי אינטרנט או מקורות של צדדים שלישיים, שאליהם תינתן לך גישה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. אנא שים לב שכל אתר או מקור כזה של צד שלישי עשוי לאסוף את הנתונים האישיים שלך ולהשתמש בהם באופן שונה.

 

13.2. החברה אינה תומכת או מקבלת על עצמה אחריות כלשהי לגבי נהלי איסוף הנתונים או התכנים של כל אתר אינטרנט שאליו ניתן קישור באתר. עליך ליצור קשר ישיר עם הבעלים או המפעיל של אתר האינטרנט המקושר, אם ברצונך לברר פרטים בנוגע לנהלי הפרטיות שלו, לפני שתעביר פרטים אישיים שלך.

 

 1. שינויים בתנאי השימוש 

החברה שומרת לעצמה את הזכות, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות או לערוך את תנאי השימוש מעת לעת. כאשר החברה תפרסם שינויים בתנאי השימוש, החברה תעדכן את תאריך “העדכון האחרון” בחלק העליון של מסמך תנאי השימוש. אנו ממליצים לך לעיין בתנאי השימוש מעת לעת, בכדי להיות מודע לשינויים אפשריים כאמור. המשך שימושך באתר לאחר שינוי תנאי השימוש ייחשב כקבלה מלאה שלך את תנאי השימוש המתוקנים, ללא יוצא מן הכלל.

 

 1. סמכות שיפוט והדין החל 

תנאי השימוש והחובות המשפטיות והחוקיות החלות על הצדדים כפופים לחוקי מדינת ישראל ללא קשר למיקומך. הסמכות הבלעדית לדון בכל טענה ו/או תלונה ו/או תביעה הקשורה לאתר ו/או לתנאים אלה, תוגש ותתברר בישראל בלבד בבתי המשפט המוסמכים הממוקמים בסמכות שיפוטית של מדינת ישראל, במחוז תל אביב בלבד. 

 

 1. שונות

16.1. ככל שהוראה מסוימת של תנאי השימוש, תיחשב כלא חוקית בהתאם להחלטה של בית משפט מוסמך, הדבר לא יפגע בתוקף של שאר ההוראות של ההסכם אשר תיוותרנה בעלות תוקף מלא.

 

16.2. שום וויתור של החברה ו/או כל גורם הקשור אליו, על כל הוראה או תנאי מתנאי השימוש, לא יחשב כוויתור נוסף או מתמשך על תנאי כזה או אחר, ואי אכיפתו ביחס להוראה מסוימת מתנאי השימוש, לא תחשב כוויתור על הזכות.

16.3. בכל שאלה ובירור בנוגע לתנאי השימוש, אתה מוזמן ליצור קשר עם החברה באמצעות דוא”ל בכתובת: [email protected].

מעוניינים להתחיל בשינוי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו אלינו
1-800-657-657
שתף:
תוכן העניינים